اگه یکم گاو بازی درنمیوردم و عین آدم جواب میدادم، الان منم تو تولد بلوط که خانم شعله هماهنگ کرده بود و خیلیم خوشگل بود تشریف می داشتم! ????اما لعنت به زبان سرخ که سر سبز دهد بر باد! اگه جواب دایرکت خانم شعله رو درست میدادم و میگفتم که من دقیقا شب تولد بلوط میرسم اصفهان و هماهنگ من یمردیم که دقیقا 4 دی که من خونه ی خاله بودم برم پیش خانم شعله و کارای تولدو ردیف کنیم خیلی خیلی بهتر میشد! قشنگ الان میفهمم! اینو که خدا یه تلنگر بهم زد و خیلی مستتر گفت"ستاره! بیا پایین! چه خبرته؟!"

پست قبلی انقد عصبانی بودم که گفتم تولد بلوطو تبریک نمیگم. اما مگه میشه! مگه میشه یه خواهر اینقدر خودخواه باشه؟!

تولدشو تبریک گفتم و کلیم استوری گذاشتم. اولین عکس از خودم رو هم برای اولین بار در عمر 20 ساله ی خودم در فضای مجازی رونمایی کردم! البته درکنار بلوط و فقط با close friends !!!!!

و اینکه صبح خانم شعله بهم زنگ زد و گفت یه مقاله ی تخصصی رو براش ترجمه کنم! ????خر کیف شدم! و قبول کردم. این همون مقاله بود که اول ترم میگفت"اگه هرشب ترجمه کنم تموم میشه تا آخر ترم!!!" اتفاقا اینو بهش گفتم و خندید و گفت انقد سرش شلوغ بوده که نشد!

بانوی عمارتو که میبینم دلم بدجوووری هوای پارسال میکنه. تمام هدفام انگار قوت گرفتن دوباره! ????

خانم ,شعله ,خیلی ,میشه ,گفتم ,بلوط ,خانم شعله ,خیلی بهتر ,تولد بلوط منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کلبه عشق دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه ???? دوستم داشته باش ???? عرقیات 123963 دانلودستان معرفی کالا فروشگاهی کارآموزی مالی